هموطنان گرامی
با سلام و احترام

  شرکت بامداد ماندگار زون(با مسئولیت محدود) با برند "راندنی" با استفاده از تخصص افراد ماهر و با تجربه در سرویس و نگهداری از اتومبیل ها، از طریق این ابزار ارتباطی آماده خدمتگذاری به هم وطنان عزیز می باشد.


سالها گذشت که ایده کامل راندنی با چشم اندازی چند ساله با عنایت خداوند متعال محقق گردد و با درایت و تشخیص، نیاز واقعی مشتری شناسایی شد و در نهایت وبسایت راندنی را طوری تدوین و طراحی نمودیم که هر شخص بعنوان کاربر با هر سطح سواد و دانشی بتواند به راحتی از امکانات و خدمات ما بهره ببرد.

در این فضای مجازی و وضعیت بازار خودرو و کمبود وقت هموطنان عزیز، بر آن شدیم تا با اخذ کلیه مجوزهای لازم از سازمان های مرتبط و ارگانهای ذی صلاح به همراه تشکیل تیمی متخصص و زبده از فرهیختگان دانشگاههای معتبر کشور و مخترعان ملی این سرزمین، محیطی امن در فضای مجازی ایجاد کنیم تا کاستی ها و نیازهای مشتریان عزیز را تا حد مطلوب پشتیبانی کنیم.

راندنی مرجع تخصصی در حوزه انواع سرویس همانند تعویض روغن در محل، تعویض لنت ترمز، باتری، شمع و وایرها، مکانیکی، کارواش سبز(نانو) و  ... می باشد.
که مطابق برنامه جامع اجرایی و طرح توسعه آن، مطلوب می داند طی چند فاز تمامی خدمات مورد نیاز جامعه را انشالله به میهن اسلامی و هموطنان گرامی در سطح کشور عزیزمان ایران ارائه دهد.

استانهایی که شبکه راندنی در حال حاضر در آنها فعالیت رسمی و گسترده دارد:

1- استان البرز : شهر کرج، محمد شهر، فردیس، مهرشهر، کمالشهر و ... تلفن: 02634567820
2 - استان خوزستان: پوشش کل سطح شهر اهواز                        تلفن: 06134467154

خانواده راندنی مشتاقانه منتظر نظرات و ایده های سازنده شما هموطنان عزیز می باشد تا با همکوشی و هم افزایی بیشتر بتوانیم روز به روز خدمات مطلوب تر برای ارائه به شما عزیزان داشته باشیم. ( ارتباط با ما: info@randani.com )

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             شرکت بامداد ماندگار زون (راندنی)                                                                                                                                                                                                     اسماعیل مماند    
                                                                                                                                   موسس و مدیر عامل                                                                                
راندنی، همیشه ماندنی